Datová věda

Datová věda nabízí velké příležitosti pro firmy a jednotlivce

Prudký rozvoj v posledních letech

Datová věda (Data Science) je oblast, která se celosvětově prudce rozvíjí. Schopnost analyzovat data umožňuje dělat lepší rozhodnutí a vytvářet lepší produkty a služby. Nabízí velké příležitosti pro firmy, které ji budou umět využít. Je to zároveň šance pro jednotlivce, kteří se chtějí dále vzdělávat a posunout ve své kariéře.

Pro všechny uživatele bez rozdílu

Datová věda je široký obor, který zahrnuje ohromnou škálu uživatelů na různých úrovních. Od běžných lidí, kteří pracují s daty na pravidelné bázi a často narážejí na limity nástrojů, které používají (typicky tabulkové procesory). Na druhé straně spektra najdeme analytiky, konzultanty, manažery a vědce.

Open source

K popularitě datové vědy výrazně přispěl i posun k open source technologiím. Ty zpřístupnily zpracování dat všem uživatelům bez rozdílu.

Poptávka po odbornících

Jedna věc je však společná pro celý obor. Na všech úrovních je obrovský nedostatek lidí, kteří to s daty umí.

Lovely Data

V Lovely Data jsme se rozhodli to změnit. Data nás totiž nesmírně baví. A jsme si jistí, že Vás budou bavit taky. Vzděláváme úplné začátečníky i pokročilé uživatele, ať už formou otevřených kurzů a bootcampů nebo firemních kurzů na míru.

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

© 2018 – 2019 Colorbee, s.r.o.