Tak trochu jiné PF 2019

18.12.2018

Vánoce se blíží a s nimi i konec roku. Perfektní čas uvažovat co bylo, co mohlo být, ale hlavně - co bude. Protože budoucnost máte ve svých rukou jedině Vy!

Přesně to děláme i v LovelyData. Tento rok byl pro nás zásadní, protože jsme začali nabízet kurzy Pythonu a SQL široké veřejnosti. Náš předpoklad, že data už dávno nejsou jen doménou ajťáků, se ukázal jako správný. Měli jsme velkou radost, že se našich kurzů zúčastnili lidé z mnoha oborů.

Potvrdilo se, že v dnešní době jsou informační a datová gramotnost základními předpoklady pro zaměstnatelnost. Zaměstnavatelé dnes požadují daleko víc, než jen zvládnutí jednoduché tabulky v Excelu. Očekávají, že zaměstnanci budou schopni data analyzovat, pracovat s nimi a získávat z nich údaje, které jsou užitečné pro byznys.

To všechno je cílem našich kurzů, ale při jejich přípravě jsme si vytyčili i další, náročnější úkoly:

  • Předávat zkušenosti lidským a snadno pochopitelným způsobem.
  • Kurzy musí účastníky bavit. Protože pak baví i lektory. 😊

Na základě zpětné vazby od účastníků se musíme pochválit, že se nám to povedlo. Určitě ale neusínáme na vavřínech a chceme se pořád zlepšovat.

Děkujeme všem dosavadním účastníkům našich kurzů a přejeme všem klidné svátky 🎄 a úspěšný start 🚀 do roku 2019!

Za tým LovelyData.cz
Lubomír Husar
Autor projektu

Odběr novinek

Chci zasílat novinky, slevy a další informace, aby mi nic důležitého neuteklo.

Odběr novinek

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

© 2018 – 2019 Colorbee, s.r.o.