Víceletá gymnázia a konzervatoře

Datová sada

Datová sada "Víceletá gymnázia a konzervatoře" obsahuje seznam oborů a víceletých gymnázií. Jedná se o denní studium, délka studia 6-8 let.

Datová sada obsahuje:

  • Víceleté gymnázia a konzervatoře
  • Pouze denní studium
  • Délka studia 6-8 let

Detaily

Cena:
499 Kč
Formát:
XLSX, CSV.ZIP, PDF
Počet sloupců:
45
Počet řádků:
382
Aktualizace:
leden 2024
Zdroj:
Otevřená data, MPSV, Cermat, ČŠI
Podpora:
email
Koupit

Jak data používat

XLSX

Data uložená ve formátu XLSX jsou standardem pro tabulkové procesory, jako je např. Microsoft Excel, LibreOffice Calc, Apple Numbers nebo Google Sheets.

Tento formát umožňuje systematické uspořádání, analýzu a prezentaci dat. Díky schopnosti ukládat více listů v jednom souboru mohou uživatelé vytvářet interaktivní a propojené analýzy.

Formát XLSX je vhodný pro sdílení dat a prezentování výsledků díky široké kompatibilitě s různými platformami.

CSV

Data ve formátu CSV (Comma-Separated Values, hodnoty oddělené čárkami) nabízejí jednoduchý a univerzální způsob, jak sdílet a uchovávat tabulková data.

CSV soubory se často využívají pro přenos dat mezi různými aplikacemi a systémy, ať už jde o databázové nástroje nebo systémy BI, CRM, ERP, CMS a podobně.

Tento formát se používá pro import a export dat, což usnadňuje přenos a sdílení informací mezi různými platformami a operačními systémy.

ZIP

Pro vybrané datové sady je použita komprese ZIP.

Komprimace souborů do formátu ZIP má několik výhod. ZIP komprese snižuje velikost souboru tím, že redukuje redundance dat. Výsledkem je efektivnější přenos dat a úspora místa na úložišti.

Menší soubory umožňují rychlejší přenosy a efektivnější správu úložišť a zálohování.

PDF

Detailní informace o datové sadě jsou uloženy v PDF souboru.

Soubor obsahuje také popis jednotlivých sloupců datové sady.

Formát PDF poskytuje univerzální kompatibilitu, díky které lze dokumenty otevřít na různých zařízeních bez ztráty formátování. Lze je také snadno vytisknout.

Koupit

Copyright © 2024, Colorbee, s.r.o.