Pro firmy

Zvyšte produktivitu celé firmy. Vsaďte na data.

PRO TÝMY

5-20 lidí

On-line kurzy, webináře, prezenční školení. Výhodnější ceny pro váš tým.

Kontaktujte nás

PRO SPOLEČNOSTI

20+ lidí

On-line kurzy, webináře, prezenční školení. Výhodnější ceny a možnost sestavení vzdělávání na míru.

Kontaktujte nás

PRO VŠECHNY

Konzultace

Vzdělávání v oblasti nových technologií je velká výzva. Jaká forma je nejefektivnější? Jaký zvolit vzdělávací plán? Jaké kurzy jsou nejvhodnější? Poradíme vám.

1. konzultace zdarma

Kontaktujte nás

Učíme zaměstnance pracovat s daty
a zvyšujeme produktivitu firem

Nevěříte? Důvěřují nám významné firmy a jednotlivci. Pomůžeme i vám.

Air Bank Asiana Bosch Broker Consulting ČEPS Česká pojišťovna Česká spořitelna Českomoravská stavební spořitelna ČEZ Distribuce Dopravní podnik hl. m. Prahy Dr. Max Fakultní nemocnice Královské Vinohrady Hypoteční banka innogy Invia.cz J&T Services Komerční pojišťovna KPMG Česká republika Lindab Masarykova univerzita Ministerstvo vnitra ČR MND Nejvyšší kontrolní úřad OKIN BPS O2 Porsche Engineering Pražská energetika RAIFFEISENBANK Sharp Business Systems Siemens Státní pokladna Statutární město Jihlava T‐Mobile Czech Republic UniCredit Bank Univerzita Hradec Králové Výzkumný ústav meliorací a ochrany půdy WELEDA Wunderman Zájezdy.cz a mnoho dalších

Vzdělávejte zaměstnance efektivně

Vyvinuli jsme vlastní streamovací platformu, která umožňuje vzdělávat zaměstnance kdykoliv a kdekoliv. Kurzy jsou navíc v češtině a slovenštině.

Nechte zaměstnance, ať se učí od nejlepších

Výběru lektorů pro kurzy LovelyData věnujeme velkou péči (a spoustu času). Máte tak jistotu, že kurz vždy učí profesionálové, kteří mají zkušenosti z praxe.

Školení, které motivuje

Vzdělávejte své zaměstnance tak, aby je to bavilo. Kurzy LovelyData jsou rozděleny do krátkých a lehce stravitelných lekcí. Zaměstnanci se tak mohou učit vlastním tempem a podle svých časových možností.

Měřitelné výsledky na dosah ruky

Investice do on-line kurzů ušetří vaší firmě čas i peníze. Navíc máte o postupu zaměstnanců přehled a můžete snadno sledovat jejich pokrok.

Standardizované vzdělávání

S kurzy LovelyData víte přesně, co se vaši zaměstnanci naučí. Témata jsou vybírána s ohledem na aktuální trendy. Většina kurzů je zakončena testem, který ověří získané znalosti.

Rozvoj datové gramotnosti

Datová gramotnost - schopnost umět analyzovat a využívat data – je nutná dovednost, která firmám i jednotlivcům dává konkurenční výhodu.

Dejte svým lidem možnost růst

Umožněte zaměstnancům, aby se naučili, co potřebují, kdykoliv to potřebují. Kurzy připravené odborníky pomohou vašim lidem držet krok s nejnovějšími technologiemi.

Dosáhněte rychlejších výsledků

Každý člověk se učí jinak. Naše on-line kurzy se přizpůsobí individuálnímu tempu každého studenta. A navíc je pomoc lektorů vždy na dosah.

Dovednosti, po kterých je poptávka

Zaměstnanci potřebují školení, které je motivuje a zároveň učí efektivní postupy z praxe. Při tvorbě kurzů klademe důraz na kvalitní obsah a špičkové lektory.

Vzdělávací partner pro odborné kurzy

Efektivní výuka je výzva - ale nemusí to tak být. Jsme váš skutečný vzdělávací partner, který díky svému jasnému zaměření přináší vysokou hodnotu vzdělávání.

Výhodnější ceny pro týmy

Společnostem, které chtějí využít naše kurzy, poskytujeme výhodnější podmínky již od 5 studentů. Vzdělávejte zaměstnance efektivně!

Kurzy na míru

Každý tým má jiné potřeby. Proto nabízíme možnost sestavit si ze standardních kurzů školení na míru.

Naučte se využívat data

 • Využívejte nejnovější technologie.
 • Rozhodujte se na základě dat.
 • Zvyšte produktivitu a retenci zaměstnanců.
 • Snižte náklady na software.
 • Získejte nástroje, které můžete použít v praxi.
 • Strojové učení, Python, SQL, Excel, Power BI, R, Tableau.

Flexibilní možnosti

 • On-line, webináře nebo prezenčně.
 • Přizpůsobené potřebám vaší firmy.
 • Vysoká kvalita kurzů.
 • Schopnost lépe využívat data v podnikání.
 • Průběžné vzdělávání v aktuálních technologiích.
 • Profesionální přístup a zkušenosti expertů.

Kontaktujte nás

+420 228 224 689

captcha

Copyright © 2018-2021, Colorbee, s.r.o.

Design by grafikli.cz

Používáme cookies pro lepší uživatelský zážitek. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas a zároveň potvrzujete, že jste se seznámil/a s Prohlášením o ochraně osobních údajů.

Fotografie: lektoři, grafikli.cz, icons8.com