Sponzorujte obsah na LovelyData

Zdravíme vás, našeho budoucího partnera. 👋

Kontaktujte nás

Email Blog Článek Kurz Kniha

180 000+

zobrazení stránek měsíčně

15 000+

unikátních návštěv měsíčně

1 500+

odběratelů emailu

Oslovte správnou cílovou skupinu

Cílené oslovení odborníků a zájemců o obor je náročné. Po všech velkých změnách a omezeních cílení v reklamních systémech, je to ještě těžší. A to už vůbec nemluvíme o nedávných trendech jako jsou Great Resignation nebo Quiet Quitting.

Pokud přemýšlíte, jak cíleně oslovit tu správnou cílovou skupinu, nejste sami. Mnoho společností hledá efektivní způsoby, jak dostat svoje sdělení před ty správné uživatele. Ať už se jedná o budoucí zaměstnance, spolupracovníky nebo zákazníky.

Využijte dosah LovelyData

Během pár let jsme z ničeho vybudovali místo, kde se vzdělávají zaměstnanci největších společností a státních institucí.

Získali jsme jejich důvěru nejen díky výjimečným kurzům, ale i sdílením vědomostí na našem blogu nebo pravidelným zasíláním užitečných informací v našem emailu. Věříme, že kvalitní odborné vzdělávání dospělých by mělo být v rodném jazyce. Jedině tak můžeme rozvíjet klíčové kompetence lidí v naší zemi.

Pokud sdílíte podobné hodnoty, rádi vás představíme našemu publiku.

Mnoho našich uživatelů je ze společností jako např. innogy, Dr. Max, Generali Česká pojišťovna, Bosch, Sony DADC Czech Republic, Český hydrometeorologický ústav, ČEZ Distribuce, GOPAY nebo Česká spořitelna. Další jsou jednotlivci, kteří do svého rozvoje investují vlastní prostředky, aby se posunuli dál.

Sponzorujte obsah na LovelyData a oslovte výjimečnou skupinu profesionálů.

Možnosti sponzoringu:

  • Email
  • Blog
  • Článek
  • Kurz
  • Kniha

Kontaktujte nás

Copyright © 2018-2023, Colorbee, s.r.o.

Designed by grafikli.cz in Prague.